Жаль, но этого размера
нет в наличии.
Посмотрите похожие туфли
40 размера в наличии

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

На ваш e-mail example@gmail.com
был отправлн скидочный купон.
Ваш подарок ждет Вас.

ДАРИМ 166 грн
НА ПЕРВУЮ ПОКУПКУ

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Українська
Про компанію Гарантія
Порівняння товарів (0)
Консультація спеціаліста

Товарів 0: 0 грн
Ваша корзина порожня!

Гарантія

Гарантія

Купуючи ювелірну прикрасу в magazin-zoloto.com, Ви отримуєте не тільки естетичне задоволення від красивих виробів, але і гарантію високої якості.

Усі прикраси виготовляються на сучасному обладнанні і проходять 5 етапів ВТК. Також, запорукою того, що перед Вами якісний фабричний виріб є наявність проби золота і клейма заводу виробника.

Бирка, яка знаходиться на виробі - це документ, в якому описані всі характеристики даного виробу (проба, вага, характеристики каміння, артикул, ціна, печатка ВТК).

Безстрокова гарантія якості

Кожен клієнт, що зробив покупку будь-якого ювелірного виробу в мережі магазинів «ЗОЛОТО», має 6-ти річне гарантійне обслуговування.

Положення про гарантію і безкоштовну сервісному обслуговуванні:

Виробник гарантує відповідність ювелірних виробів вимогам ДСТУ 3527-97 "Ювелірні вироби із дорогоцінних металів" і надає додаткове безстрокове, безкоштовне сервісне обслуговування на наступних умовах:

1. Безкоштовне, безстрокове сервісне обслуговування включає в себе усунення прихованих дефектів, що виникли з вини виробника

2. Безкоштовне, безстрокове сервісне обслуговування поширюється тільки на вироби придбані в мережі магазинів «ЗОЛОТО»;

3. Для виконанняя гарантійного ремонту, заміни або безплатного сервісного обслуговування покупець повинен мати при собі товарний чек;

4. Дія положення не поширюється на вироби, що мають механічні пошкодження, сліди взаємодії з лужними миючими  засобами, кремами і мазями, речовинами, що містять хлор і йод, кремами і мазями, що містять ртуть та її сполуки;

Переконайся в досконалій якості наших виробів!

Норми законодавства

Ювелірні прикраси належної якості, обміну і поверненню не підлягають. (п.9 ст. 1 «Правил роздрібної торгівлі ювелірними та іншими виробами з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органічного утворення і напівдорогоцінного каміння», затвердженні Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.1999 № 460 із змінами, внесеними згідно з постановами КМ № 250 від 16.03.2001, № 450 від 06.05.2001, № 1178 від 17.08.2002, № 2079 від 30.12.2003)

У разі виявлення заводського браку, підтвердженого експертною комісією фабрики виробника, протягом 14 днів з дня покупки, покупець має право на вибір вимагати: 

  • безплатно усунути недоліки товару або відшкодувати покупцеві витрати на усунення недоліків;
  • замінити на аналогічний виріб належної якості «(п.10 ст. 1 «Правил роздрібної торгівлі ювелірними прикрасами та іншими виробами із дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органічного утворення і напівдорогоцінного каміння», затвердженні Постановою Кабінетом Міністрів України від 25.03.1999 № 460 із змінами, внесеними згідно з постановами.