Жаль, но этого размера
нет в наличии.
Посмотрите похожие туфли
40 размера в наличии

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

На ваш e-mail example@gmail.com
был отправлн скидочный купон.
Ваш подарок ждет Вас.

ДАРИМ 166 грн
НА ПЕРВУЮ ПОКУПКУ

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Українська
Про компанію Гарантія
Порівняння товарів (0)
Консультація спеціаліста

Товарів 0: 0 грн
Ваша корзина порожня!

Про компанію

  

   Наше підприємство в 1998 році порадувало цінителів прекрасного народженням майстра ювелірного мистецтва – заснуванням ювелірної компанії 'ЗОЛОТО', і вже протягом багатьох років радує своїх клієнтів, надаючи їм широкий асортимент ювелірних виробів, як власного виробництва, так і виробництва заводів України.

 

   Тут творчі розробки талановитих дизайнерів і модельєрів завдяки клопіткій праці висококваліфікованих ювелірів втілюються в справжні естетичні шедеври, здатні задовольнити найвищі вимоги і смакові переваги покупців. Крім вишуканих виробів власного виробництва, асортиментний ряд представлений більш ніж сотнею провідних ювелірних брендів України .

 

   По достоїнству оцінивши якість сервісу, різноманітність асортименту і співвідношення ціни, ви напевно погодитеся, що на ринку ювелірних виробів мережі ювелірних магазинів 'ЗОЛОТО' немає рівних.

 

   Але компанія не зупиняється на досягнутому. Крім різнопланового розвитку існуючих галузей виробництва і постійного вивчення технологічних новинок, ювелірне підприємство відстежує модні тенденції і підтримує налагоджену зворотний зв'язок зі своїми клієнтами.

 

   Плідний розвиток підприємства на сьогоднішній день призвело до створення цілої мережі ювелірних магазинів. У Тернополі адреси салонів по вул. Чорновола, 5, вул. Руській 18 та 24 знайомі практично всім, адже це, безумовно, найяскравіші ювелірні магазини міста. У їх оформленні гармонійно втілилася атмосфера чуттєвого сприйняття коштовностей. Зазначені салони захоплюють перехожих розкішшю благородної класики, а всередині приміщень перед відвідувачами відкривається справжнє інтер'єрне диво.

 

   Ми працюємо для Вас, розповідаючи на мові коштовностей про любов і повагу, про радість і гордість, про жіночність і мужність. Наші ювелірні прикраси допоможуть Вам підкреслити свою індивідуальність, відобразити важливу подію, висловити особливе ставлення до близької людини, або ж просто зробити спонтанний романтичний вчинок.

 

   Мабуть, важко уявити більш чуттєвий і елегантний подарунок, ніж ювелірні прикраси від мережі магазинів 'ЗОЛОТО'.